0 0
Biftek me halibut

Ndaje në rrjetin tënd social:

Ose mund të kopjosh dhe të ndash këtë url

Përbërësit

2/3 kilogram Halibuta, biftek (pjate)
1/4 lugë çaji kripë
1/4 lugë çaji miell
1/4 lugë çaji paprika e tokës

Shto tek Libërshënuesit

Ju duhet të regjistroheni për të bookmark/favorite këtë përmbajtje.

Biftek me halibut

  • 20 minuta
  • Maj

Përbërësit

Udhëzime

Pjesë

Lani beqarin dhe fshijeni të thatë. Preje në dy pjesë. Rrotulloje në miell dhe piqem në një tigan të nxehtë për 10 minuta. Në njërën anë dhe pastaj në anën tjetër, kthehuni në të verdhë.

Stina me kripë dhe speca. Shërbe shumë nxehtë.

Njami Njami

Rishikimet e recetës

Nuk ka komente për këtë recetë ende, përdorni një formular më poshtë për të shkruar rishikimin tuaj
Mbrapa.
Fasule jeshile me salcë gjalpi
Përpara
Tortë e bardhë
Mbrapa.
Fasule jeshile me salcë gjalpi
Përpara
Tortë e bardhë

Shto

Boto auto të mediave sociale Fuqizuar nga : XYZScripts.com