• Shtëpi
  • Kuleçë me flanel të modës së vjetër
0 0
Kuleçë me flanel të modës së vjetër

Ndaje në rrjetin tënd social:

Ose mund të kopjosh dhe të ndash këtë url

Shto tek Libërshënuesit

Ju duhet të regjistroheni për të bookmark/favorite këtë përmbajtje.

Kuleçë me flanel të modës së vjetër

  • Maj

Përbërësit

Udhëzime

Pjesë

Kulloni miellin, kripën dhe pluhurin për pjekje në një tas. Fshikulloni të verdhët e vezëve dhe shtoni qumështin. Injektoni ngadalë përzierjen e qumështit në përbërësit e thatë dhe fshikulloni në një brumë të lëmuar.

Shtoni gjalpin e shkrirë dhe më pas trazoni të bardhat e vezëve të rrahura me kamxhik. Piqeni në një tigan të nxehtë.

Njami Njami

Rishikimet e recetës

Nuk ka komente për këtë recetë ende, përdorni një formular më poshtë për të shkruar rishikimin tuaj
Mbrapa.
Petulla me vezë gjermane
Përpara
Veshja me sallatë frutash
Mbrapa.
Petulla me vezë gjermane
Përpara
Veshja me sallatë frutash

Shto

Boto auto të mediave sociale Fuqizuar nga : XYZScripts.com