0 0
Sallatë kastraveci

Ndaje në rrjetin tënd social:

Ose mund të kopjosh dhe të ndash këtë url

Përbërësit

2 x Kastravec
1 x Qepë
nëse dëshirohet nën krem
për të shijuar Sol
për të shijuar Piperin
2 lugë me sustë

Shto tek Libërshënuesit

Ju duhet të regjistroheni për të bookmark/favorite këtë përmbajtje.

Sallatë kastraveci

  • 15 minuta
  • Maj

Përbërësit

Udhëzime

Pjesë

Qëroni kastravecin dhe qepën dhe priteni në feta të holla, vajin me një lugë çaji kripë dhe lëreni të qëndrojë për disa minuta.

Fshini me peshqir ose letër thithëse për të hequr çdo lagështi të mundshme. Vendosini kastravecat dhe qepët në një tas shërbimi, shtoni hudhrat dhe trazoni.

Thjesht e teproni me kremin e thartë që është gjysmë i mbuluar, dhe spërkateni me piper. Bukur.

Njami Njami

Rishikimet e recetës

Nuk ka komente për këtë recetë ende, përdorni një formular më poshtë për të shkruar rishikimin tuaj
Mbrapa.
Sallatë me bletë dhe mollë
Përpara
Sallatë me fasule
Mbrapa.
Sallatë me bletë dhe mollë
Përpara
Sallatë me fasule

Shto

Boto auto të mediave sociale Fuqizuar nga : XYZScripts.com